Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 18 qershor


Në Prishtinë është mbajtur një protestë para Ambasadës së Sllovenisë; mijëra njerëz në Gjeorgji kanë marrë pjesë në pastrime pas vërshimeve të mëdha, plus ngjarje nga Taxhikistani, Pakistani dhe Moldavia.

XS
SM
MD
LG