Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 18 nëntor


Në Pakistan, filloi një fushatë e vaksinimit kundër poliomelitit, UNICEF-i ka ftuar fëmijët në ndërtesën e Parlamentit të Bosnjës, në Kazakistan, klerikët myslimanë garuan se kush bën thirrjen më të mirë të lutjeve, plus ngjarje tjera nga Pakistani dhe Tazhikistani.

XS
SM
MD
LG