Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 27 prill


Në Pakistanin veriperëndimor, një stuhi e madhe ka shkaktuar vërshime në Peshawar duke shkatërruar ndërtesa dhe linjat e energjisë elektrike; në kryeqytetin afgan, Kabul, disa aktivistë e kanë realizuar një shfaqje duke e dramatizuar vrasjen e Farkhundës.

XS
SM
MD
LG