Ndërlidhjet

MASHT-i dhe Bitcoin-i?!


MASHT-i dhe Bitcoin-i?!
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Në ueb-faqen e Ministrisë së Arsimit në Kosovë ka të dhëna mbi skemat e mashtrimit të Bitcoin-it në gjuhën gjermane. Dhe jo vetëm kaq. Në këtë faqe nuk dihet as se cilat janë shkaqet e humbjes së interesimit të nxënësve për mësim, apo edhe se kush ka fituar bursë së fundmi nga kjo Ministri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG