Ndërlidhjet

Migrantët akuzojnë policinë kroate për brutalitet


Migrantët akuzojnë policinë kroate për brutalitet
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Migrantët, të cilët po tentojnë që të hyjnë në Kroaci, me shpresë se do të fitojnë azil, thonë se janë rrahur nga policia kroate, përpara se të ktheheshin në Bosnje dhe Hercegovinë. Kroacia fuqishëm mohon se ka ushtruar dhunë ndaj migrantëve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG