Ndërlidhjet

Migrantët e paligjshëm nga Kosova

Një ekip i Shërbimit për Ballkanin i Radios Evropa e Lirë ka vizituar zonën kufitare ndërmjet Serbisë dhe Hungarisë, për të ndjekur nga afër raportimet për migrimin e paligjshëm të qytetarëve të Kosovës për në vendet e Bashkimit Evropian. Fotografitë në vazhdim janë bërë të martën, më 3 shkurt.

Komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG