Ndërlidhjet

Pompeo viziton Malin e Zi


Pompeo viziton Malin e Zi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:31 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka vizituar Malin e Zi. Ai u takua me presidentin e Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe kryeministrin Dushko Markoviq, ku konfirmoi mbështetjen e Uashingtonit për Podgoricën zyrtare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG