Ndërlidhjet

"Nëse jeni duke parë këtë video, i bie që kam vdekur”


"Nëse jeni duke parë këtë video, i bie që kam vdekur”
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Onkologu, Andrei Pavlenko ka trajtuar shumë pacientë që kanë vuajtur nga kanceri në Shën Petersburg, mirëpo puna e tij ka marrë rrugë tjetër kur është bërë edhe vetë pacient. Përmes disa videove, Pavlenko ka treguar përvojën e tij dhe ka inkurajuar të tjerët që të mos humbin shpresën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG