Ndërlidhjet

SHBA përballet me mot të keq


SHBA përballet me mot të keq
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00

Borë dhe erëra të fuqishme në SHBA Bora e madhe dhe erëra të fuqishme kanë goditur Bregun Lindor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Disa shtete kanë shpallur gjendje të jashtëzakonshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG