Ndërlidhjet

Në Siri pritet konflikt i ri?!


Në Siri pritet konflikt i ri?!
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:21 0:00

Konfrontimi fillestar midis regjimit sirian dhe atyre që përpiqen ta rrëzojnë atë mbetet vetëm një aspekt i luftës civile në Siri. Atje janë të përziera disa fuqi konkurrente botërore, që, me vite, kanë lëvizur nga diplomacia në ndërhyrje ushtarake. Por, a do të përfundojnë ato fuqi në luftë direkte me njëra-tjetrën?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG