Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Prishtina në acar

Temperaturat e ulëta dhe ngricat po vazhdojnë të mbizotërojnë në Kosovë. Radio Evropa e Lirë sjell pamje nga disa pjesë të Prishtinës nëpërmjet fotografive.
Trego më shumë

XS
SM
MD
LG