Ndërlidhjet

Një ushtri, tri fe


Një ushtri, tri fe
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Dikur kanë luftuar kundër njëri-tjetrit ndërsa tani janë bashkë në një ushtri. Myslimanë, kroatë dhe serbë shërbejnë së bashku në ushtrinë boshnjake, e cila lejon praktikimin e tri feve kryesore në këtë shtet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG