Ndërlidhjet

Pandemia theu turizmin e Gjirokastrës


Pandemia theu turizmin e Gjirokastrës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Qyteti i vjetër i Gjirokastrës, tani një Trashëgimi Botërore e UNESCO-s, po përballet me një të ardhme të pasigurt pasi pandemia shkatërroi shpresat për t'u bërë një pikë e rëndësishme historike për turistët. (Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG