Ndërlidhjet

Video

Papa ka bërë ftesë për paqe në Lindjen e Mesme


Papa Françesk sot gjatë fjalimit të tij "Urbi et Orbi" (Për Qytetin dhe Botën) është angazhuar për paqe në Lindjen e Mesme dhe në vatrat e tjera të konflikteve. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG