Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm
Video

Papa ka bërë ftesë për paqe në Lindjen e Mesme


Papa ka bërë ftesë për paqe në Lindjen e Mesme
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Papa Françesk sot gjatë fjalimit të tij "Urbi et Orbi" (Për Qytetin dhe Botën) është angazhuar për paqe në Lindjen e Mesme dhe në vatrat e tjera të konflikteve. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG