Ndërlidhjet

Shkupi përgatitet për vizitën e Papës


Shkupi përgatitet për vizitën e Papës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Në Shkup të Maqedonisë së Veriut, janë bërë përgatitjet e fundit për vizitën e Papa Françeskut. Ati i Shenjtë është në një turne treditor në Ballkan. Ai ka qëndruar në Bullgari dhe të martën pritet të qëndrojë në Maqedoninë e Veriut.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG