Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Imazhe nga saga e migrantëve nga vendet e lindjes, pasojat e luftimeve në Siri, një garë muskujsh Bodybuilding në Kirgistan dhe lojërat ajrore të mbajtura në Dubai, janë vetëm disa prej fotografive më të veçanta, që Radio Evropa e Lirë ka përzgjedhur për fotogalerinë e javës.
Trego më shumë

Balona me ajër të nxehtë fluturojnë mbi Dubai, gjatë Lojërave Ajrore Botërore 2015.
2

Balona me ajër të nxehtë fluturojnë mbi Dubai, gjatë Lojërave Ajrore Botërore 2015.

Një F-18 Super Hornet krijon avull derisa fluturon me një shpejtësi transonike, duke bërë një fluturim në brigjet e Virxhinias në Oqeanin Atlantik.
3

Një F-18 Super Hornet krijon avull derisa fluturon me një shpejtësi transonike, duke bërë një fluturim në brigjet e Virxhinias në Oqeanin Atlantik.

Një balerinë relaksohet prapa kuintave pas përfundimit të performancës në teatrin "Mikhailovsky" në Shën Petersburg, Rusi.
4

Një balerinë relaksohet prapa kuintave pas përfundimit të performancës në teatrin "Mikhailovsky" në Shën Petersburg, Rusi.

Njerëzit luajnë Frisbee pranë Zenicës, Bosnje-Hercegovinë.
5

Njerëzit luajnë Frisbee pranë Zenicës, Bosnje-Hercegovinë.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG