Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Presidenti Meta takon shqiptarët në Medvegjë


Presidenti Meta takon shqiptarët në Medvegjë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:38 0:00

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, deklaroi se vizita e tij në Medvegjë paraqet mesazh të qartë se Tirana është për bashkëpunim me Serbinë. “Gjendemi në epokën e re të bashkëpunimit ndërmjet Serbisë dhe Shqipërisë”, ka thënë Ilir Meta, në fillim të vizitës së tij të sotme në Medvegjë, para se të takohej me kryetarin e kësaj komune, Nebojsha Arsiq, dhe me këshilltarët shqiptarë dhe serbë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG