Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 4 shkurt


Në Afganistan shtatë persona janë arrestuar dhe janë akuzuar për kontrabandë me drogë, në Tbilisi të Gjeorgjsië, qeveria e qytetit ka shënuar Ditën Botërore të Kancerit, në Kirgizi, qeveria ka nisur një fushatë për ndërgjegjësim ndaj kancerit.

XS
SM
MD
LG