Ndërlidhjet

Rritja e rasteve me COVID-19 dhe rrugëtimi i ngadaltë drejt vaksinës


Rritja e rasteve me COVID-19 dhe rrugëtimi i ngadaltë drejt vaksinës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:11 0:00

Disa vende evropiane kanë vendosur masa të reja për të parandaluar rritjen e shpejtë të rasteve me COVID-19; një studim i transfuzioneve të plazmës së gjakut nga pacientët e shëruar jep rezultate zhgënjyese; dhe një trajtim eksperimental i antitrupave merr miratim të special për t'u përdorur për presidentin amerikan.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG