Ndërlidhjet

Rruga e Bidenit në Kosovë


Rruga e Bidenit në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Disa banorë që jetojnë në rrugën e emërtuar për nder të djalit të Joe Biden, rrugë kjo që lidh Ferizajn me Gjilanin, thonë se janë të gëzuar që ai është zgjedhur president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ata e quajnë Bidenin mik të madh të Kosovës dhe e vlerësojnë lartë kontributin e tij për Kosovën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG