Ndërlidhjet

Vajza afgane që jeton si djalë


Vajza afgane që jeton si djalë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Sitara Wafadar është femër, por e maskuar si mashkull. Ajo jeton në një provincë të Afganistanit dhe punon në fabrikë të tullave. Sipas saj, ajo është e detyruar të jetojë në këtë mënyrë për shkak të zakoneve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG