Ndërlidhjet

A ka në Kosovë vende atraktive për të rinjtë që t’i kalojnë pushimet?


A ka në Kosovë vende atraktive për të rinjtë që t’i kalojnë pushimet?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Shteti i Kosovës ka burime të mjaftueshme për zhvillimin e turizmit. Vende këto të cilat mund të jenë atraktive për turistët si dhe për vendorët. Në rubrikën e përjavshme VOX të Radios Evropa e Lirë, të rinjtë janë përgjigjur në pyetjen se sa ka vende atraktive për ta, për t’i kaluar pushimet verore në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG