Ndërlidhjet

Pelegrinët hebrenj kalojnë natën në tokën e askujt mes Bjellorusisë dhe Ukrainës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00
XS
SM
MD
LG