Ndërlidhjet

Programi i pasdites
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Programi i pasdites

Emisioni i orës 16:00 është rrumbullaksim i zhvillimeve ditore në Kosovë, rajon dhe botë. Rëndom fillon me kronikat nga Kosova dhe rajoni, dhe vazhdon me lajmet nga bota. Kohë pas kohe, në këtë edicion sjellim intervista me analistë vendorë dhe ndërkombëtarë për zhvillimet në Kosovë.

All programs

Up next 12:00 - 12:15 15 min

Programi i mesditës
See full schedule
XS
SM
MD
LG