Ndërlidhjet

Programi i mesditës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Programi i mesditës

Emisioni i mesditës fillon me buletinin e lajmeve që kanë të bëjnë me zhvillimet e fundit në Kosovë, rajon dhe botë. Në këtë emision sjellim raporte dhe kronika të ditës, por edhe tema aktuale nga zhvillimet politike dhe ekonomike. Emisioni i mesditës në të shumtën e rasteve sjellë artikuj nga shtypi perendimor, por edhe intervista me analistë të njohur ndërkombëtar kushtuar zhvillimeve në Kosovë dhe më gjërë.     

All programs

Up next 12:00 - 12:15 15 min

Programi i mesditës
See full schedule
XS
SM
MD
LG