Ndërlidhjet

Më afër jush...

  • Exposé është magazinë e përjavshme e Radios Evropa e Lirë, në të cilën trajtohen tema të përzgjedhura të zhvillimeve të rëndësishme në botë.
  • Expose sjell të veçantat nga politika, ekonomia, arti e shëndetësia.
  • Çdo të premte në TV Dukagjini në ora 20:00 dhe në faqen tonë të internetit evropaelire.org.
  • Expose-në mund ta ndiqni edhe në rrjetin social Facebook dhe në Twitter.
XS
SM
MD
LG