Ndërlidhjet

logo-print

Bota e çuditshme e maceve

  • RFE /RL

Pronarët e maceve nga Kirgizia, Kazakistani dhe Uzbekistani, u mblodhën në kryeqytetin e Kirgizisë, Bishkek, për të treguar para jurisë kafshët e tyre të çmuara, dhe për të marrë vlerësimin e tyre për to.(g.k.)

XS
SM
MD
LG