Ndërlidhjet

logo-print

Cirku në "Picadilly Circus"

  • RFE /RL

Ilustrim

Ilustrim

"Picadilly Circus" në Londër është shndërruar në një cirk të vërtetë të dielën në mbrëmje, me një shfaqje spektakolare ajrore. Dhjetëra pjesëmarrës të kësaj shfaqjeje shfrytëzuan trampolinat dhe mbi një tonelatë e gjysmë pendla për të zbavitur mijëra spektatorët e mbledhur në vendin më të njohur turistik në Londër.XS
SM
MD
LG