Ndërlidhjet

Vritet familja britanike në Francë, shpëton katërvjeçarja


Fotografi ilustruese

Fotografi ilustruese

Policia franceze tha se ka gjetur një vajzë katër vjeçe gjallë brenda një makine, në të cilën gjendeshin trupat e pajetë të tre personave, të cilët sipas hetuesve, ishin vrarë.

Duket, se nga frika që që të lëvizë, vajza, që fshihej në makinë, ka kaluar pa u vërejtur nga policia për rreth tetë orë, derisa hetuesit përfundimisht kanë hapur dyert e makinës me targa britanike.

Një vajzë më e madhe e familjes është qëlluar po ashtu dhe është gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore jashtë makinës.

Tre të vrarët mendohet të jenë britanikë- burri, gruaja dhe gjyshja.

Ata janë gjetur afër liqenit Anesi, një destinacion i popullarizuar në Alpe. Edhe një biçiklist francez është gjetur i vrarë në afërsi. Nuk dihen motivet e vrasjes ende.
XS
SM
MD
LG