E dielë, janar 25, 2015 Kosova 04:48

Lajmet

Përplasen 100 automjete, dy persona të vrarë

Foto ilustrueseFoto ilustruese
x
Foto ilustruese
Foto ilustruese
Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 80 të tjerë janë plagosur në një aksident në Teksas të Shteteve të Bashkuara.

Aksidenti ka përfshirë rreth 100 automjete dhe është shkaktuar si pasojë e kushteve të këqija atmosferike.

Dhjetë të plagosur raportohet të jenë në gjendje kritike.

Aksidenti ka ndodhur të enjten pasdite në qytetin e Hjustonit.

VOX

Prishtina

Pritjet e të rinjve për vitin 2015

Në rubrikën tonë të përjavshme VOX, të Radios Evropa e Lirë, kemi marrë mendimet e të rinjve, rreth asaj se çka ata presin nga viti 2015