Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E martë, dhjetor 01, 2015 Kosova 17:28

Multimedia

Falënderimi i babait të Malalas i
|| 0:00:00
...  
 
X
09.11.2012
Babai i Malala Yousafzai, aktivistes adoleshente pakistaneze, që u qëllua në kokë nga talibanët, lëshoi një video-mesazh ku shpreh mirënjohje për të gjitha letrat mbështetëse që ka marrë familja e tij. Video: Reuters

Falënderimi i babait të Malalas

Postuar më 09.11.2012

Babai i Malala Yousafzai, aktivistes adoleshente pakistaneze, që u qëllua në kokë nga talibanët, lëshoi një video-mesazh ku shpreh mirënjohje për të gjitha letrat mbështetëse që ka marrë familja e tij. Video: Reuters