Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E hënë, nëntor 30, 2015 Kosova 10:47

Multimedia

Bora e parë në Shkupi
|| 0:00:00
...    
 
X
11.12.2012
Fjollat e para të borës për këtë vit, mbuluan të martën Shkupin. Ditët e fundit janë karakterizuar me reshje bore në tërë Ballkanin. Video: Zërijeta Hajro Jajaga

Bora e parë në Shkup

Postuar më 11.12.2012

Fjollat e para të borës për këtë vit, mbuluan të martën Shkupin. Ditët e fundit janë karakterizuar me reshje bore në tërë Ballkanin. Video: Zërijeta Hajro Jajaga