Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E premte, nëntor 27, 2015 Kosova 09:15

Multimedia

Marrëveshja për tatëpjetën fiskale - sistem i drejtëi
|| 0:00:00
...  
 
X
02.01.2013
Dhoma e Përfaqësuesve miratoi një projekt-ligj për të shmangur të ashtuquajturën "tatëpjeta fiskale". Presidenti amerikan, Barack Obama, tha se marrëveshja do të ndihmojë në parandalimin e një rikthimi në recesion. Obama pritet të nënshkruajë menjëherë ligjin. Video: AP

Marrëveshja për tatëpjetën fiskale - sistem i drejtë

Postuar më 02.01.2013

Dhoma e Përfaqësuesve miratoi një projekt-ligj për të shmangur të ashtuquajturën "tatëpjeta fiskale". Presidenti amerikan, Barack Obama, tha se marrëveshja do të ndihmojë në parandalimin e një rikthimi në recesion. Obama pritet të nënshkruajë menjëherë ligjin. Video: AP