Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E enjte, nëntor 26, 2015 Kosova 01:16

Multimedia

Pesë ditë luftime Izrael - Gazai
|| 0:00:00
...  
 
X
18.11.2012
Ndërtesa e mediave lokale arabe në qytetin e Gazës dhe numri i objekteve tjera u goditën nga ajri nga ana e Izraelit, njëjtë sikurse qindra raketa nga Gaza kanë goditur Izraelin.

Pesë ditë luftime Izrael - Gaza

Postuar më 18.11.2012

Ndërtesa e mediave lokale arabe në qytetin e Gazës dhe numri i objekteve tjera u goditën nga ajri nga ana e Izraelit, njëjtë sikurse qindra raketa nga Gaza kanë goditur Izraelin.