Ndërlidhjet

GJILAN


Një polic i Shërbimit Policor të Kosovës, nga rradhët e komunitetit serb, ka bërë sot vetëvrasje në shtëpinë e tij, në një fshat afër Gjilanit. Sipas zëdhënësit rajonal të SHPK-së në Gjilan, rreshterit Ismet Hashani, "motivet e vrasjës dhe rasti është duke u hetuar.
XS
SM
MD
LG