Ndërlidhjet

TIRANË


Opozita në Shqipëri ka paraljmëruar mos pjesëmarrjen në zgjedhjet e përgjithshme të vitit 2005, në qoftë se kryeministri Fatos Nano nuk jep dorëheqjen. Këtë e deklaroi kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Bamir Topi dhe përfaqësuesit e tjerë opozitarë të lëvizjes "Nano ik".
XS
SM
MD
LG