Ndërlidhjet

LISBONË


Rusia është nokautuar në kampionatin evropian të futbollit.
Rusët humbën nga portugezët 2:0, dhe nuk kanë as gjasa matematike të kualifikohen më tej.
Më parë, Spanja dhe Greqia luajtën baras 1:1.
Sot Kroacia luan me kampionin aktual evropian Francën, ndërsa Anglia me Zvicrën.
XS
SM
MD
LG