Ndërlidhjet

PRISHTINË


I dërguari special i sekretarit të përgjithshëm të OKB-së, Kofi Anan, ambasadori norvegjez Kai Aide arrin sot në Prishtinë. Aide do të takohet pasdite me liderët vendorë dhe ndërkombëtarë.
Siç njoftohet, ai do t'i njohë udhëheqësit më të lartë të Kosovës me rekomandimet e raportit të tij për Kosovën të hartuar pas qëndrimit disaditësh muajin e kaluar në Kosovë.
XS
SM
MD
LG