Ndërlidhjet

PARIS


Së paku tetë njerëz kanë vdekur dhe afër 50 janë lënduar në një aksident të rëndë trafiku në jug-perendim të Francës. Aksidenti ndodhi pas ndeshjes së një autobusi spanjoll me disa vetura. Viktimat janë kryesisht spanjoll dhe portugezë. Ende nuk është e qartë se si ndodhi aksidenti.
XS
SM
MD
LG