Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti amerikan, George Bush është shpallur person i vitit 2004 nga revista Time, është bërë e ditur sot. Në arsyetim, pos tjerash, theksohet se zoti Bush është një lider i pakompromis dhe se ka arritur fitore të qartë në zgjedhjet presidenciale amerikane më 2 nëntor.
XS
SM
MD
LG