Ndërlidhjet

VATIKAN


Papa Gjon Pali i Dytë ka bërë thirrje që t,i jepet fund konfliktit midis izraelitëve dhe palestinezëve duke theksuar se paqa midis dy popujve është e “mundëshme dhe duhur”.
XS
SM
MD
LG