Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Pakistani dhe India kanë shkëmbyer informata të hollësishme lidhur me stabilimentet bërthamore të njëri-tjetrit.
Zyrtarë të ministrisë së Jashtëme të Pakistanit kanë thënë se informatat përfshijnë vend-ndodhjen e saktë të instalimeve të tyre bërthamore.
XS
SM
MD
LG