Ndërlidhjet

PEKIN


I dërguari i Koresë jugore, Lee Tae-Shik arriti në Pekin ku pritet të kërkojë nga Kina që të luaj rol aktiv për bindjen e Koresë Veriore që të ndërpresë programet e saja bërthamore.
Kina ka qenë gjatë kohë aleat tradicional dhe i ngushtë i Koresë Veriore.
XS
SM
MD
LG