Ndërlidhjet

KRALEVË


Një nga liderët më me ndikim i serbëve të Kosovës, Marko Jakshiq, ka marrë lëndime serioze gjatë një aksidenti rrugor dhe është shtruar për trajtim intenziv në spitalin e Kralevës, njoftojnë mediat e Beogradit.
XS
SM
MD
LG