Ndërlidhjet

GOSTIVAR


Policia e Maqedonisë njofton se në orët e herëshme të mëngjezit në një kafene të Dobërdollit janë vrarë tre femra valltare, shtetase të jashtëme, kurse tjetra është plagosur.
Policia thotë se brenda dhe jashtë kafenesë në Dobërdoll ka patur konfrontime me armë zjarri dhe në këte incident është i gjetur i vrarë edhe një mashkull.
Policia akoma nuk ka njoftuar identitetin e femrave të vrara dhe as të sulmuesve.
XS
SM
MD
LG