Ndërlidhjet

BERLIN


Ministri i Jashtëm gjerman, Joschka Fischer thotë se ai beson se Iraku akoma mundë të çarmatoset pa aksion ushtarak. Fischer ka thënë se inspektorëve të Kombeve të Bashkuara për armatimin në Irak u nevojitet më shumë kohë dhe ka tërhequr vërejtjen për pasojat e aksionit ushtarak.
XS
SM
MD
LG