Ndërlidhjet

STRUGË


Policia e Maqedonisë njofton se një shpërthim i mbrëmshëm ka dëmtuar seriozisht muret e ndërtesës së gjykatës në Strugë dhe disa objekte banimi, por nuk ka patur viktima apo të plagosur.
Zëdhënësja e policisë, Mirjana Konteska ka thënë se shpërthimi ka qenë "me gjasë hakmarrje" për arrestimin e Dilaver Bojkut javën e kaluar, të dyshuar për trafikim me njerëz.
XS
SM
MD
LG