Ndërlidhjet

SEUL


Mijëra trupa amerikane kanë filluar stërvitjen pranë kufirit mes dy koreve. Stërvitjet kanë ardhur në një kohë kur tensionet mes Penjanit dhe Uashingtonit janë rritur së tepërmi për shkak të programeve bërthamore të Koresë së Veriut.
XS
SM
MD
LG