Ndërlidhjet

BEOGRAD


Katër qytetarë serbë janë dënuar me burg nga një gjykatë franceze pasi bënin tregti të paligjshme me armë nga Beogradi në Francë.
Policia ka zbuluar në banesat e tyre armë të kalibrit të lartë, lëndë shpërthyese dhe drogë.
XS
SM
MD
LG