Ndërlidhjet

SHKUP


Zëdhënësi i NATO-s, Craig Ratcliff tha se shpërthimi i mbrëmshëm afër fshatrave Sopot dhe Siqevë që la të vrarë dy paqëruajtës të Aleancës në Maqedoni , duket të ishte një aksident.
Ai tha se lidhur me shpërthimin që la të plagosur edhe dy civilë, janë ndërmarrë hetime.
XS
SM
MD
LG